


Hartz Double Sars 375ml Glass Bottle – Ctn of 12
SKU: 12654-1
- Description
- Additional information
Description
Enjoy the bold, full-bodied flavor of **Hartz Double Sars** in a 375ml glass bottle, packaged in a carton of 12. This classic sarsaparilla delivers a rich, nostalgic taste with an extra punch of flavor and refreshing fizz. Perfect for any occasion, serve chilled for a truly invigorating experience!Qty (12 Bottles)
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Item Contents Desc | 12, 375ml, Bottle(s) |
| Brand | Hartz |
| Flavour | Double Sars |
| Purpose | Single Serve |
| Material | Glass |
| Ethical | CDS Levy Included in Price |
You may also like
- Description
- Additional information
Description
Enjoy the bold, full-bodied flavor of **Hartz Double Sars** in a 375ml glass bottle, packaged in a carton of 12. This classic sarsaparilla delivers a rich, nostalgic taste with an extra punch of flavor and refreshing fizz. Perfect for any occasion, serve chilled for a truly invigorating experience!Qty (12 Bottles)
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Item Contents Desc | 12, 375ml, Bottle(s) |
| Brand | Hartz |
| Flavour | Double Sars |
| Purpose | Single Serve |
| Material | Glass |
| Ethical | CDS Levy Included in Price |








