


16oz PE Coated SW Coffee Cup/Plain White
SKU: 5542-20
- Description
- Additional information
Description
16oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (1000 Cups)
Additional information
| Weight | 14.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 46 × 37 cm |
| Capacity | 454ml (16oz) |
| Material | Paperboard |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Format | Single Wall |
| Item Contents Desc | 1000 |
- Description
- Additional information
Description
16oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (1000 Cups)
Additional information
| Weight | 14.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 46 × 37 cm |
| Capacity | 454ml (16oz) |
| Material | Paperboard |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Format | Single Wall |
| Item Contents Desc | 1000 |

