

Dispenser Napkin – 1/6 Fold- 1 Ply – Kraft – Greenmark
SKU: 5598-1
- Description
- Additional information
Description
Greenmark Recycled Dispenser Napkin 1ply 1/6 FoldQty (250 Napkins)
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 10 cm |
| Brand | Greenmark |
| Colour | Natural/Kraft |
| Purpose | Dispenser |
| Thickness | 1 Ply |
| Environmental | Recycled Content |
| Format | Refill |
- Description
- Additional information
Description
Greenmark Recycled Dispenser Napkin 1ply 1/6 FoldQty (250 Napkins)
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 10 cm |
| Brand | Greenmark |
| Colour | Natural/Kraft |
| Purpose | Dispenser |
| Thickness | 1 Ply |
| Environmental | Recycled Content |
| Format | Refill |

