

Sugarcane Clamshell Hamburger 6″ 400pc/ctn
SKU: 5653-1
- Description
- Additional information
Description
White sugarcane takeaway clamshell container.
Designed for burgers, but also perfect for food-to-go such chips, noodles, rice, salads or pasta.
Various sizes and styles available.Qty (100 Containers)
Additional information
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 31 × 19 cm |
| Material | Sugar Cane |
| Environmental | Biodegradable |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Format | Burger Box |
| Feature | Hinged Lid |
- Description
- Additional information
Description
White sugarcane takeaway clamshell container.
Designed for burgers, but also perfect for food-to-go such chips, noodles, rice, salads or pasta.
Various sizes and styles available.Qty (100 Containers)
Additional information
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 31 × 19 cm |
| Material | Sugar Cane |
| Environmental | Biodegradable |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Format | Burger Box |
| Feature | Hinged Lid |



