


12oz Greenmark PE Coated SW Coffee Cup White
SKU: 5541-20
- Description
- Additional information
Description
12oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (1000 Cups)
Additional information
| Weight | 11.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 49.5 × 37 cm |
| Capacity | 340ml (12oz) |
| Material | PE Coated Board |
| Format | Cup, Single Wall |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Item Contents Desc | 1000 |
- Description
- Additional information
Description
12oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (1000 Cups)
Additional information
| Weight | 11.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 49.5 × 37 cm |
| Capacity | 340ml (12oz) |
| Material | PE Coated Board |
| Format | Cup, Single Wall |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Item Contents Desc | 1000 |

