

12oz Greenmark PE Coated SW Coffee Cup White
SKU: 5541-1
- Description
- Additional information
Description
12oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (50 Cups)
Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 47.5 cm |
| Capacity | 340ml (12oz) |
| Material | PE Coated Board |
| Format | Cup, Single Wall |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Item Contents Desc | 1000 |
- Description
- Additional information
Description
12oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain white.Qty (50 Cups)
Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 47.5 cm |
| Capacity | 340ml (12oz) |
| Material | PE Coated Board |
| Format | Cup, Single Wall |
| Colour | White |
| Brand | Greenmark |
| Item Contents Desc | 1000 |





