

Commercial Grade 1L Straight Bottle (No Trigger)
SKU: 6396-1
- Description
- Additional information
Description
Commercial 1 Litre 28/410 Straight Bottle HDPE – Trigger sold seperatelyQty (1 Bottle)
Additional information
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 8 cm |
| Colour | Clear/Transparent |
| Material | Plastic |
| Item Contents Desc | 1L |
| Purpose | Heavy Duty |
| Brand | Universal |
| System/Model | Universal Spray Bottles |
- Description
- Additional information
Description
Commercial 1 Litre 28/410 Straight Bottle HDPE – Trigger sold seperatelyQty (1 Bottle)
Additional information
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 8 cm |
| Colour | Clear/Transparent |
| Material | Plastic |
| Item Contents Desc | 1L |
| Purpose | Heavy Duty |
| Brand | Universal |
| System/Model | Universal Spray Bottles |

