



Edco 1 Litre Spray Bottle (Trigger Sold Separately)
SKU: 5096-1
- Description
- Additional information
Description
Edco 1 Litre Spray Bottle.
Trigger Sold Separately.
Choose your own trigger colour for tracking different chemicals. Qty (1 Bottle)
Additional information
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 25.5 cm |
| Material | Plastic |
| Item Contents Desc | 1L |
| Colour | Clear/Transparent |
| System/Model | Edco Spray Bottles |
| Purpose | Standard Duty |
| Brand | Edco |
- Description
- Additional information
Description
Edco 1 Litre Spray Bottle.
Trigger Sold Separately.
Choose your own trigger colour for tracking different chemicals. Qty (1 Bottle)
Additional information
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 25.5 cm |
| Material | Plastic |
| Item Contents Desc | 1L |
| Colour | Clear/Transparent |
| System/Model | Edco Spray Bottles |
| Purpose | Standard Duty |
| Brand | Edco |

