

Edco Platform Broom Head Hard Fill 400mm
SKU: 5161-1
- Description
- Additional information
Description
Edco Platform Broom Head Hard Fill 400mmQty (1 Broom Head)
Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 8.5 × 14.5 cm |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Format | Hard Fill |
| Colour | Blue |
| Purpose | Indoor/Outdoor |
| Brand | Edco |
| Contents L, W, H | 400mm |
- Description
- Additional information
Description
Edco Platform Broom Head Hard Fill 400mmQty (1 Broom Head)
Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 8.5 × 14.5 cm |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Format | Hard Fill |
| Colour | Blue |
| Purpose | Indoor/Outdoor |
| Brand | Edco |
| Contents L, W, H | 400mm |

